• Excel Glasvezel koppeling (200-364) (Per stuk)

omschrijving

Excel glasvezel koppeling, blauw, geschikt voor vezeltype singlemode, connectortype uiteinde 1 LC-duplex, connectortype uiteinde 2 LC-duplex, behuizing kunststof, huls keramiek

eigenschappen

Technische specificaties

Bevestigingswijze
Schroef
Connectortype uiteinde 1
LC-duplex
Connectortype uiteinde 2
LC-duplex
Geschikt voor vezeltype
Singlemode
Kleur
Blauw
Materiaal behuizing
Kunststof
Materiaal huls
Keramiek

beoordelingen

    Dit artikel heeft nog geen beoordelingen.

0 - 0 van 0

|

reviews per pagina

sorteren op:

desc