• Legrand Bticino Glasvezel koppeling (BTHD4268ST) (Per stuk)

omschrijving

Legrand Bticino Axolute glasvezel koppeling, geschikt voor vezeltype multimode/singlemode, connectortype uiteinde 1 ST-Duplex, connectortype uiteinde 2 ST-Duplex, behuizing kunststof, huls keramiek

eigenschappen

Technische specificaties

Bevestigingswijze
Schroef/klemmen
Connectortype uiteinde 1
ST-Duplex
Connectortype uiteinde 2
ST-Duplex
Geschikt voor vezeltype
Multimode/singlemode
Kleur
Overig
Materiaal behuizing
Kunststof
Materiaal huls
Keramiek

beoordelingen

    Dit artikel heeft nog geen beoordelingen.

0 - 0 van 0

|

reviews per pagina

sorteren op:

desc